"
You Are Viewing

Serta Yataklar

ABD’nin en iyi yatak markası seçilen Serta, en çok tavsiye edilen ve en çok satan yatak markası da seçilmiştir.

Serta yatakları pek çok 5 yıldızlı otel tarafından kullanılmaktadır.

SERTA PERFECT SLEEPER

Serta Perfect Sleeper yatakları; Viskoelastik yatak, Lateks yatak ve paket torba yay teknolojilerinin üstünlürklerini bir araya getiren mükemmel bir modeldir.

Serta Perfect Sleeper yatakları visco ve doğal lateks yataklarda bulunan farklı üstünlük ve özelliklerin kendinde birleştirerek bu yataklar arasındaki keskin sınırları yok etmiş çok özel bir yatak modelidir.

Perfect Sleeper yataklardaki tasarımda, destek lateks katman, torba yay sistemi ve viskoelastik katmanlarla sağlanmaktadır. Bu sebeple değişik zevkleri karşılamakta ve çok iyi bir gece uykusu sağlamaktadır. Visko katman vücut ısısı ile şekil almakta ve vücudun heryerinin en uygun şekilde desteklemektedir.

Serta Perfect Sleep yatakların yüksek 27 cm'dir.

Serta Perfect Yataklarda paket yay sistemi bulunmaktadır. Bu sistemde münferit imal edilen yaylar, özel kumaştan üretilmiş ve birbirine bağlanmış paketlere yerleştirilmiştir. Değişik sertlikler üretmek için değişik çapta ve sertlikte yaylar kullanılmakta bu sayede farklı bölgelere farklı sertlikte destek sunmaktadır. İnsanların anatomilerine göre dizayn edilmiş olarak beş değişik bölgeye (Bel, omuz, kalça ve omur) değişik güçte destek sunmaktadır.

Serta Perfect Sleeperda visko sünger katman bulunmaktadır. Visko katman ağırlığa ve ısıya göre vucudun şeklini almaktadır. Üzerinde yatan kişi kalktığında visko süngere gelen ağırlık kalktığı için Orijinal şekline geri dönmektedir. Visko vücudun şeklini alarak vücuda gelen basıncı dağıtmakta bu sayede gece oluşan dönmeleri çok azaltmaktadır., bunun yanında çok rahat bir gece uykusu sağlamakta, bel, boyun, omur ağrılarının azaltılmasında etkilidir.

Serta Perfect Sleeperda lateks katman bulunmaktadır. Lateks doğal kauçuk ağaçlarının veya farklı değişik bitkilerin içinde bulunan sütten yapılmaktadır. Bu malzeme birkaç işlemden geçirildiğinde süngere lateks süntgere dönüşmekte ve bu süngerlerden lateks yataklar yapılmaktadır. Lateks çok esnek bir malzeme olup üzerine gelen darbeleri emmektedir. Lateks bu darbe emme özelliği ile üzerinde yatan bir kişinin hareketinin yanında yatan kişiyi rahatsız etmesini önlemektedir Koku yapmamaktadır. Teri emer ve içindeki hava kanallarıyla hava sirkülasyonunu sağlar. Maytların, mikropların ve mantarların çoğalmasını engeller.