"
You Are Viewing

Serta Yataklar

ABD’nin en iyi yatak markası seçilen Serta, en çok tavsiye edilen ve en çok satan yatak markası da seçilmiştir.

Serta yatakları pek çok 5 yıldızlı otel tarafından kullanılmaktadır.

SERTA ROYALTY

Royalty yataklarda üç yatak sistemi bir arada kullanılmıştır. Bu yataklarda visko katman, paket yay katmanı ve multi yay katmanı bulunmaktadır. Ve mükemmel bir uyum

Yatakta toplam 12 ayrı katman vardır. İçinde yay olan bazalardan kullanmak gerekmez, yatağın kendisi aynı etkiyi uygulamaktadır.

Serta Royalty yataklarda bulunan paket yay sisteminin altına komple multi spring yaylar yerleştirilmiştir. Bu şekilde üst katmanlar daha iyi desteklenmiş ve paket yay sisteminin üstünde yer alan visko katmanla mükemel bir yatak elde edilmiştir.

Visko: İnsanın şeklini alan akıllı süngerdir. Çok kaliteli uyku sağlar. Belde ve sırtta oluşan ağrıları önler. Üstündeki ağırlık kalktığında eski haline gelir. Visko süngerler ilk NASA tarafından keşfedilmiştir.

Multi Spring: Paket yayların altında bulunan multi spring baskıyı en aza indirir. Ayrıca üstteki katmanlara da destek ve yumuşaklık sağlar. Tüm katmanlarla uyum içinde çalışarak konforu artırır.

Paket Yay: Ayrı ayrı yayların bez torbalar içine konmasıyla elde edilmiştir. Vücudun farklı yerlerine farklı basınç uygulaması için farklı sertlikte ve kalınlıkta yaylar kullanılmıştır.

Royalty yatakların kalınlıkları 36 cm'dir.