"
You Are Viewing

Serta Yataklar

ABD’nin en iyi yatak markası seçilen Serta, en çok tavsiye edilen ve en çok satan yatak markası da seçilmiştir.

Serta yatakları pek çok 5 yıldızlı otel tarafından kullanılmaktadır.

SERTA SPLENDID

Serta Splendid yatakların üst kısmında özel visko sünger malzeme bulunmaktadır. Nasa tarafından geliştirilen bu visko malzeme vücut ağırlığına ve ısısına duyarlıdır. Ağırlıkla vücut şeklini almakta bir süre sonra vücut ısısını algılamakta ve vücudun altında kalan tüm boşlukları en iyi biçimde doldurarak desteklemektedir.

Splendid yatakta yattığınızda visko sünger sayesinde vücudun hiçbir yerine aşırı basınç oluşmayacak ve kan dolaşımı engellenmeyecektir, bu sayede gece dönmeleri en aza inecek ve kesintisiz bir uykuya sahip olacaksınız.

Visko: NASA tarafından ilk geliştirilen akıllı süngerdir. Vücudun ağırlık ve sıcaklığıyla şekil almaktadır. Basıncı vücuda eşit olarak dağıtmaktadır. Gece uykuyu bölen dönmeleri en aza indirmekte ve maksimum konfor sağlamaktadır. Visko akıllı veya hafızalı süngerlerler sıvılardan etkilenebilmektedir bu sebeple su dökülmemeli, döküldüğü takdirde hemen silinerek kurutulmalıdır.

Super Soft: Yatağın üst tarafında bir katman olarak konmuştur. Müthiş bir konfor ve yumuşaklık sağlamaktadır. Alt katmanların sağladığı desteği konforla ve ergonomiyle birleştirmektedir.

Paket Yay: Ayrı ayrı yaylar kumaş paketler içine konarak üretilmiştir. Her yay vücudun farklı bölgeleri için farklı sertlikte kullanılarak üretilmiştir. Her yay birbirinden bağımsız destek sağlamaktadır.

Ped: Yataklarda fazladan konfor isteyenler için üretilen pedler yatağın üstüne konarak daha yumuşak ve konforlu yataklar elde edilebilmektedir. Splendid yataklarda en üstte ped bulunmaktadır. Bu ped ile daha yumuşak bir yatak elde edilmiştir. Konfor artırılmış ve daha derin ve kaliteli uyku sağlanmıştır.